top of page

Про компанію Saeyang

2.jpg

Компанія Saeyang Microtech (Південна Корея) спеціалізується на виробництві мікромоторів для зубних техніків, ювелірів та косметологів.

Компанія Saeyang Microtech заснована в 1976 р., чудово зарекомендувала себе у більш ніж вже 100 країнах світу, а також в Кореї. До теперішнього часу компанія виробляє багато видів устаткування для зуботехнічних лабораторій і постійно вдосконалює свої вироби, пропонуючи на світовому ринку найсучасніші товари в цьому сегменті.

Девіз компанії - бути світовим лідером в розробці і виробництві мікромоторів для всіх сфер застосування. Сьогодні продукція Saeyang Microtech продається і оцінена у всьому світі.

Незважаючи на успіхи, досягнутий за минулі роки, Saeyang Microtech безперервно впроваджує нові технології, щоб забезпечити надійну якість і високі функціональні можливості своїх товарів.

Вироби компанії Saeyang Microtech відповідають всім світовим і європейським стандартам.

Офіційний сайт Saeyang Microtech:  www.saeyang.com

1.jpg
59865283_884239055249817_864418882504150

Компанія Саеянг приймає участь  в зарубіжних виставках більш як 18 раз в США, Німеччині, Франції, Іспанії, Великобританії, Італії, Гонконгу та Китаї. 

Marathonsaeyang - офіційний представник в Україні обладнання компанії Saeyang: CRAFIEN для косметології; KRAFIT для стоматологів; MARATHON для зубних техніків та ювелірів. Запчастини, гарантія та сервісне  обслуговування.  Шукаємо дилерів для співпраці. Швидка доставка по Україні.

bottom of page